Dr. Beckmann speciální odstraňovač zápachu textílií 500 ml

Skladem • 1 varianta99 Kč58 % • 250 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 603 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč98 % • 13 122 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 5 580 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• Opravdu funguje!
    • Příznivá cena

Vyzkoušeno na pracovním oblečení a opravdu funguje. Dal jsem o trošku menší dávku, než je doporučená a prádlo je opravdu bez zápachu (pot, oleje). Za mě velké překvapení i spokojenost! Doporučuji a příště koupím opět.

• , zakoupeno v NěmeckýEshop.cz

• Opravdu odstranil zápach z oblečení. Smrděla nám pračka, tak jsme ji museli vyčistit a vyměnit hadice. Pak jsem použila tento prostředek a všechno prádlo je zase voňavé a čisté.

Vše perfektní
    Děkuji
    Jaromíra

Produkt nemá žádné parametry.

Dr. Beckmann speciální odstraňovač zápachu účinně odstraňuje zápach všech textílií. Díky komplexnímu složení skvěle odstraňuje pachy prádla a chrání prádlo před novými pachy. Vhodný pro praní se všemi pracími prostředky na všechny teploty. Vystačí až na 14 pracích cyklů.

Prostředek na odstraňování pachů z prádla, které nelze vyprat běžným způsobem. Jedná se o načichnnutí od zvířat, kouře, potu apod.

Použití: Nalijte jeden uzávěr do přihrádky pračky určené pro aviváž.

• Opravdu funguje!
    • Příznivá cena

Vše perfektní
    Děkuji
    Jaromíra

• , zakoupeno v NěmeckýEshop.cz

• přidala jsem k běžnému pracímu gelu, funguje

• dobrá cena
  • , zakoupeno v Topmarkt

Kupuji již dlouho a jsem velice spokojena. Používám hlavně na manželovy pracovní ponožky, montérky atd. Za mě super produkt.

• kvalita

• TOP fungující
    • Pachy, které nelze odstranit pouhým praním jsou pryč (pes, pach nafty...)

Výborný prostředek, rozhodně opětovně koupím.

vyzkoušeno, doporučuji

• , zakoupeno v NěmeckýEshop.cz

• krásně voní a odstraní odér funkčních propocených trik